utorok 12. novembra 2013

Vyhodnotenie Rexona Maximum Protection Giveaway


Ahojte. Do včera ste mali čas sa zúčastniť giveavay o Rexonu Maximum Protection pre neho a pre ňu. Z Vás, ktoré ste sa zúčastnili som sa nerozhodla žrebovať ale skôr som volila výber tej, ktorá  by to mohla napraktickejšie využiť. Možno som čakala kreatívnejšie odpovede :) ale nevadí, možno nabudúce v nejakej predvianočnej dám zapracovať aj Vašej fantázii :) 


A tak som zvažovala,  ktorá z Vás by Rexonu najlepšie vyskúšala na sebe a aj na priateľovi ... a tak víťazkou je Paula K, ktorá by ju vyskúšala na stužkovej a potom na maturách. Budem rada ak sa mi potom ozve s reakciou, či ju Rexona podržala v každej situácii.

O víťazke som uvažovala veľmi dlho a dúfam, že som vybrala dobre. Bolo Vás viac, ktoré sa niekam chystáte, a ktoré by ju využili tak ako si myslím, že je táto Rexona určená, čiže príležitostne a nie práve každodenne. A kedže je v giveaway Rexona aj pre neho dúfam, že ju pirateľ Pauly tiež vyskúša :) 

Tie čo ste nevyhrali nemusíte byť smutné, pretože ako vždy, pri každom vyhodnotení, mám už pre Vás pripravené ďalšiu giveaway. Už sa len rozhodnúť, ktoré bude tá nasledujúca. Takže pokračovanie na budúce :)   

1 komentár:

Ďakujem za komentár ... ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...