piatok 29. júna 2012

Peniaze sú hymnou úspechuLana Del Rey alebo ako ju pomenovali rodičia Elizabeth Woolridge Grant sa premenila z nenápadnej sivej myšky na krásneho, lahodne spievajúceho motýľa. Milujem jej laxný spôsob spevu, je texty, štýl a prejav. Má okolo seba určite skvelý "team", ktorému určite vďačí za skvelú produkciu a réžiu videoklipov. A aký je jej recept na slávu? Pomoc plastického chyrurga, zmena z blondínky na medenú brunetku, štýl obliekania iný ako dnes, pre Lanu typické 50te až 60te roky a zaujímava minulosť.
Lana vyštudovala na Fourtham University metafyziku, čo je dosť zaujímavý odbor, aj keď si to ani sama ako vyštudovaná "filozofka" neviem predstaviť. Ťažký odbor, ale ako k nemu pristupujú v Štátoch, tak to netuším ... a možno je to celkom niečo iné ako u nás. Ako 18násť ročná sa začala túlať NY a spievať po Brooklynských baroch. Keď mala 20 podpísala kontrakt na 10tisíc dolárov a presťahovala sa "lukratívnejšie" karavanove parkovisko mimo mesta. Keďže jej album nemal úspech s Lanou to išlo dole vodou ... verejnoprospešné práce, bezdomova, ovikačka od drog a alkoholu ... ale dostala sa z toho. 
A prečo si vlastne zmenila meno? Lana Del Rey chcela meno, ktoré by dotváralo hudbu akú robí. Keďže veľa čau trávila v Miami so svojimi kubánskymi priateľmi, rozhodla sa pre toto meno, ktoré im tak pripomína krásu pobrežia. Veď predsa, ako lahodne sa vyslovuje meno tejto glamour ženy s veľkým hlasovým rozsahom, ktorý možno popísať, ako jedinečný, podmanivý a veľmi emotívny ...Lana Del Rey 

"And I remember when I met him, it was so clear that he was the only one for me. We both knew it, right away. And as the years went on, things got more difficult, we were faced with more challenges. I begged him to stay. Try to remember what we had at the beginning. He was charismatic, magnetic, electric, and everybody knew it. When he walked in, every woman’s head turned, everyone stood up to talk to him. He was like this hybrid; this mix of a man who couldn’t contain himself. I always got the sense that he became torn between being a good person and missing out on all of the opportunities that life could offer a man as magnificent as him. And in that way I… understood him. And I loved him… I loved him, I loved him, I loved him. And I still love him. I love him."


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára

Ďakujem za komentár ... ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...