streda 21. novembra 2012

Fashion na premierach Breaking Dawn 2Ako každý Twilight maniak ani ja som si nemohla nechať újsť posledný diel upírskej ságy Breaking Dawn part 2. Nedostala som sa priamo na polnočnu predpremieru ale videla som a to je podstatné. Pretty boy sa obetoval a našiel aj nejaké tie svetle momenty keď sa mu tento film páčil a zasmial sa :) 
Síce som nebola na predpremiere a ani na žiadnej svetovej premiere, ktorej sa zúčastnili herci, tak som sa rozhodla, že vám prinesiem pár náhľadov na červený koberec svetových premier Breaking Dawn part 2. Kristen vyzerala úžasne v každom meste. 

Posúďte samé :)

Najviac sa mi páčila v žltých šatičkách od Christiana Diora na premiere v Madride.
Kristen v šatách od Zuhair Murad na premiere v L.A. a Rob v zelenom slim obleku od Gucci
Premiera v Berlíne a Kristen v šatách od Elie Saab, Rob v obleku od Burrbery a Taylor v obleku na dve gombičky od Hugo Boss.
Premiera v Londýne a Kristen v šatách od zase od Zuhair Murad a Rob v obleku zase od Burrbery.
Dosť neformálne prišli Taylor a Rob na tlačovke v Madride. Kristen sa zase naopak ukázala v šatách z jarnej kolekcie 2012 od Julien Mcdonald.
Nikki v šatách z kolekcie Naeem Khan, Elizabeth v odvážných šatách z jarnej kolekcie 2013 Izmaylova a Ashley v šatách od Donna Karan.
V týchto šatách z kolekcie jar 2012 Carolina Herrera vyzerala Elizabeth oveľa lepšie ako  v tom odvážnom kúsku :) 
A Ashley tiež podľa mňa svedčali viac tieto šaty z kolekcie Donna Karan než tie tmavé. 
Veľmi ma prekvapila táto zmena Dakoty. Neviem , či to je zmena pre nejakú ďalšiu úlohu, alebo len výstrelok sylistov. Ako sa vám páči jej nová farba vlasov?
A tiež prišla v celkom "starom" kúsku od Elie Sabb, jeseň 2012.

Tak keď ste už videli alebo nevideli najnovšiu a poslednú časť ságy Twilight, myslím že nemusíte byť fanušíkom upírov ale soundtrack ku  každému dielu stál za to a stojí za to aj tento posledný.
Príjemné počúvanie.


1 komentár:

Ďakujem za komentár ... ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...